Základní info školy

 

Lyžařská škola TimSki

Za dobu našeho 15ti letého velmi úspěšného působení ve skiareálu v Horním Podluží jsme si vybudovali velmi silnou základnu učitelů lyžování i snowboardingu. Nabízíme výuku dětí, dospělých i handicapovaných. Děti učíme od věku 3 let, dospělé klidně do 100 let. Zpestřením výuky je maskot lyžařské školy sob Tim, který je miláčkem nejen dětí, ale velkou trakcí i pro dospělé.

Specializujeme se zejména na privátní výuku, kdy se učitel může maximálně přizpůsobit potřebám daného lyžaře či snowboardisty. Tato forma výuky je nejefektivnější a doporučujeme ji dětem i dospělým.
Skupinovou výuku v sezoně 2018/19 nenabízíme.
Od roku 2011 se specializujeme na výuku handicapovaných osob jakéhokoliv postižení. Díky grantu uděleného prostřednictvím MAS Šluknovsko a SZIF jsme mohli pořídit monoski a biski, které jsou pro výuku nezbytné. Prostřednictvím našich přátel z Centra handicapovaných lyžařů v Janských Lázních byli naši instruktoři proškoleni.
Konečně jsme si tedy splnili své poslání a tím je, že lyžařská škola TimSki dostane na sníh každého, kdo si to přeje.
Na závěr výuky obdrží každý žák diplom a drobnou sladkost.
Přijímáme platby pouze v hotovosti.

 

Po 14 letech velmi úspěšného působení ve skiareálu v Horním Podluží nám nebyla prodloužena smlouva, a tak nás v sezoně 2018/19 najdete na svahu našich přátel z velmi úspěšného Skiclubu Rugiswalde, kteří se mohou pyšnit, že jeden z jejich členů loni vybojoval zlatou medaili v Super-G v Garmishi. Podle toho také areál vypadá, jedná se o moderní areál, vzdálený cca 3 km od Dolní Poustevny, 100% zasněžovaný, každý den upravovaný, osvětlený s restaurací a perfektním zázemím, kde panuje příjemná rodinná atmosféra.

 

Provozní doba školy v sezoně 2018/19 je pouze o víkendech:

sobota od 11.00 do 17.00

neděle od 10.00 do 16.00

Praxe letošní sezony ukáže, zda výuku do budoucna rozšíříme i mimo víkendy. Pro nás Timáky je lyžování zábava a dle toho také bude výuka vedena. Přijeďte si s námi zařádit na sněhu!

 

Výuku je nutné si rezervovat na čísle 774 201 805, kde je Vám jako vždy k dispozici Blanka a Hanka.


Z učitelů je Vám k dispozici zdravé jádro TimSki pod vedením šéfinstruktora Karla. Zalyžovat si můžete s Jarinem, Čmelákem, Hynkem, Lukášem, Honzou, Makynou, Mílou, Sáňou, Dominikem, Jardou, Terkou, sobem Timem:-)...

 

Souřadnice Skiareálu Rugiswalde:

 

Web kamera zde