Základní info školy

Lyžařská i snowboardová škola působila ve ski areálu v Horním Podluží od roku 2003 do jara roku 2017. Od podzimu 2017 měníme naše působiště a stěhujeme se do skiareálu Mezičky (www.mezicky.cz), který je od Horního Podluží vzdálem cca 1 km a nachází se o zhruba 100 výškových metrů výše. Za dobu našeho působení jsme si vybudovali velmi silnou základnu učitelů lyžování i snowboardingu. Nabízíme výuku dětí, dospělých i handicapovaných. Děti učíme již od věku 3 let a dospělé klidně do 100 let. U takto malých dětí doporučujeme privátní výuku v délce trvání jedné hodiny. Výuka probíhá formou her v dětském areálu, kde je pro děti i pro dospělé připraveno množství zajímavých pomůcek v podobě slalomových a průjezdových branek, pohádkových postaviček, skokánků, přejezdových můstků a houpaček, které výuku všem zpestří. Velkým zpestřením celého dětského areálu je maskot lyžařské školy sob Tim, který je miláčkem nejen našich nejmenších lyžařů, ale i velkou atrakcí všech návštěvníků areálu. Výuka TimSki je založena na zábavě a efektivní formě výuky.

Specializujeme se zejména na privátní výuku, kdy se učitel může maximálně přizpůsobit potřebám daného lyžaře. Tato forma výuky je nejefektivnější a doporučujeme ji dětem i dospělým.

Skupinovou výuku doporučujeme pouze v případě, že se jedná o skupinu osob či rodinu, která se chce pobavit a být spolu. Skupinová výuka není tak efektivní jako privátní a je třeba počítat s tím, že skupina se vždy přizpůsobuje tomu nejslabšímu ve skupině.

Od roku 2011 se specializujeme na výuku handicapovaných osob jakéhokoliv postižení. Díky grantu udělého prostřednictvím MAS Šluknovsko a SZIF jsme mohli pořídit monoski a biski, které jsou pro výuku nezbytné. Prostřednictvím našich přátel z Centra handicapovaných lyžařů jsme v Jánských Lázních byli naši instruktoři proškoleni.

Konečně jsme si tedy splnili své poslání a tím je, že lyžařská škola TimSki dostane na sníh každého, kdo si to přeje.

Na závěr výuky obdrží každý žák diplom a drobnou sladkost.

Přijímáme platby pouze v hotovosti.