Základní info školy

Lyžařská škola TimSki

Za dobu našeho 14ti letého velmi úspěšného působení ve skiareálu v Horním Podluží jsme si vybudovali velmi silnou základnu učitelů lyžování i snowboardingu. Nabízíme výuku dětí, dospělých i handicapovaných. Děti učíme již od věku 3 let a dospělé klidně do 100 let. U takto malých dětí doporučujeme privátní výuku v délce trvání jedné hodiny. Velkým zpestřením celého dětského areálu je maskot lyžařské školy sob Tim, který je miláčkem nejen našich nejmenších lyžařů, ale i velkou atrakcí všech návštěvníků areálu. Výuka TimSki je založena na zábavě a efektivní formě výuky.
Specializujeme se zejména na privátní výuku, kdy se učitel může maximálně přizpůsobit potřebám daného lyžaře. Tato forma výuky je nejefektivnější a doporučujeme ji dětem i dospělým.
Skupinovou výuku doporučujeme pouze v případě, že se jedná o skupinu osob či rodinu, která se chce pobavit a být spolu. Skupinová výuka není tak efektivní jako privátní a je třeba počítat s tím, že skupina se vždy přizpůsobuje tomu nejslabšímu ve skupině.
Od roku 2011 se specializujeme na výuku handicapovaných osob jakéhokoliv postižení. Díky grantu udělého prostřednictvím MAS Šluknovsko a SZIF jsme mohli pořídit monoski a biski, které jsou pro výuku nezbytné. Prostřednictvím našich přátel z Centra handicapovaných lyžařů jsme v Jánských Lázních byli naši instruktoři proškoleni.
Konečně jsme si tedy splnili své poslání a tím je, že lyžařská škola TimSki dostane na sníh každého, kdo si to přeje.
Na závěr výuky obdrží každý žák diplom a drobnou sladkost.
Přijímáme platby pouze v hotovosti.

Po 14 letech nám v Horním Podluží nebyla prodloužena smlouva a po umístění zázemí školy, půjčovny a servisu na soukromý pozemek v těsné blízkosti vleku nám bylo znemožněno podnikání. Z tohoto důvodu lyžařskou školu v letošní sezoně naleznet jen na lyžařském vleku Strážák v Rumburku, který je však závislý jen na přírodním sněhu.

 

Provozní doba školy (pouze v případě dostatečného množství přírodního sněhu):

pátek vždy od 14.00 do 18.00

so + ne od 10.00 do 18.00

dále pololetní prázdniny (2. 2.) +  jarní prázdniny okresu Děčín (12.2. - 18.2.) od 10.00 do 18.00. Ostatní dny v sezone 2017/2018 není škola v provozu.

Výuku je nutné si rezervovat na čísle 774 201 805.

 

Souřadnice lyžařského vleku Strážák 50.9531289N, 14.5651575E